ZVÝHODNENÁ PONUKA KURZOV FOTOGRAFOVANIA

DARČEKOVÝ POUKAZ - 
Každý kurz z ponuky je možné zakúpiť aj formou darčekového poukazu. V prípade, že sa neviete rozhodnúť ktorý kurz z ponuky vybrať, môžete objednať darčekový poukaz v nominálnej hodnote 70 eur, 100 eur alebo 150 eur. 

 

TIP NA VIANOČNÝ DARČEK

darčekový poukaz

Každý kurz z ponuky je možné zakúpiť aj formou darčekového poukazu. V objednávke je potrebné uviesť, že máte záujem o darčekový poukaz. Ten Vám pošlem na mail (pripravený na tlač) po prijatí úhrady poplatku za kurz. Takto zakúpený individuálny kurz v období od 15.11 do 31.12 je platný 1 rok od zakúpenia (realizácia kurzu je v Banskej Bystrici). V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Ponuka zľavnených kurzov fotografovania:
https://www.fotenienasbavi.sk/akcia-mesiaca/

 

DARČEKOVÝ POUKAZ

 

V prípade, že sa neviete rozhodnúť ktorý kurz z ponuky vybrať, môžete objednať darčekový poukaz v nominálnej hodnote 70 eur, 100 eur alebo 150 eur. Tento kredit sa môže uplatniť na ľubovoľný kurzu z ponuky. Platnosť poukazu je 1 rok od zakúpenia. V prípade že zvolený kurz je v nižšej hodnote ako darčekový poukaz, je možné tento kredit (rozdiel) preniesť na ďalší kurz (rozdiel v hodnote sa nevypláca, len prenáša). V prípade vyššej hodnoty kurzu stačí rozdiel len doplatiť. Darčekový poukaz je možné vystaviť aj v inej nominálnej hodnote, minimálna výška kreditu (objednávky) je 60 eur. Požiadavku na vystavenie darčekového poukazu píšte na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo rovno do objednávkového formulára.

 

Bc. Marek Suchý

Profesionálny svadobný fotograf a lektor 
Banská Bystrica 
Slovakia

člen / member WPJA ASSF

www.fotosuchy.sk

www.wpja.com

www.assf.sk

Email: fotosuchy@gmail.com

Phone: +421 948 015 599

Kurzy fotografovania

 

Individuálny kurz
začiatočník
pokročilý

Kurz - Naučte sa lepšie ovládať svoj NIKON
Kurz - Naučte sa lepšie ovládať svoj fotoaparát
Kurz - Adobe Lightroom
Kurz - Fotografovanie produktov
Kurz - Svadobný fotograf
Kurz - Realitný maklér
Kurz - Fotografovanie detí
Kurz - Portrét
 

 

Sociálne siete

KURZY FOTO

Banská Bystrica
Martin
Poprad
Žilina
Trnava
Trenčín
Nitra
Prievidza
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Bratislava
Nové Zámky
Prešov
Košice
Kežmarok
Spišská Nová Ves
Ružomberok
Martin