Event Info

Banská Bystrica

 Fotografujte ako profesionál

Nevybrali ste si z mojej ponuky kurzov? Už ovládate vašu digitálnu zrkadlovku podľa vašich predstáv, alebo váš CSC fotoaparát ! Chcete sa ale dostať na vyšší level? Mám pre vás riešenie, individuálny kurz. Ten môže byť zameraný na niektorú z nasledovných kategórií. Kurz je určený pre amatérov, ale aj profesionálov. Výhoda tohto kurzu je individuálny prístup.

Zameranie kurzu na:

  1. Nastavenie a ovládanie fotoaparátu ako profesionál
  2. Fotografovanie a kompozícia (praktické fotografovanie – krajina, deti, dokumentárna fotografia, portrét, svadba…)
  3. Práca s externým bleskom
  4. Práca s pevným ohniskom (20mm, 35mm,58mm,85mm) a kreatívna práca s hĺbkou ostrosti

Presný časový rozsah, zameranie kurzu a termín konania je na základe vzájomnej dohody. Neváhajte ma prosím kontaktovať a na základe vašich požiadavok vám pripravím cenovú ponuku a kurz na mieru :-)

Školiteľ: Bc. Marek Suchý – profesionálny fotograf, zakladateľ ASSF, člen WPJA


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Viac info: tel. 0948 015 599
REFERENCIE
 

Z kurzu som nadšená. Pri tom všetkom človek získa úplne iný pohľad na fotografiu a fotografovanie samotné. Vždy bolo mojim snom mať zrkadlovku. Stačí mi zatiaľ aj základ. Ako ste správne poznamenali – radšej fotiť so slabším, ako nevedieť ovládať profesionálny :-) už asi nebudem chcieť zachytiť úplne každú situáciu, ale budem sa snažiť premýšľať nad tým, ako urobiť perfektný záber. Ďakujem Vám


Chcem Vám poďakovať za dnešný kurz, ktorý bol pre mňa nesmierne “plodný” :-) Pochopila som súvislosti, uzrejmila nejasnosti a hlavne ste mi ukázal jednoduchšiu cestu k úspechu a mojej spokojnosti. Ešte to zakomponovať do praxe a bude to ideál :-) … určite sme sa nevideli posledný krát !

Do kurzu ma prihlásila dcéra. Aj keď som bola  presvedčená že pár hodinový kurz mi veľmi nepomôže ,rozhodla som sa ho zúčastniť. No bola som milo prekvapená ,kurz bol zaujímavý,veľa som sa naučila a ešte som si poznatky vyskúšala aj v praxi. Marek Suchý ma motivoval, jeho kurz nebol len o nadstavení fotoaparátov ale aj o snahe podeliť sa s nami o chybách pri fotení a dať nám kúsok zo svojej práce. Dal nám možnosť pri problémoch sa mu ozvať a neverila som keď si našiel čas a odpísal mi.

Nebanujem prekonanie 60 km cesty na kurz, za mňa veľká spokojnosť ?  Marek ďakujem. 

Bc. Marek Suchý

Profesionálny svadobný fotograf a lektor 
Wedding photographer
Banská Bystrica 
Slovakia

člen / member WPJA ASSF

www.fotosuchy.eu 

www.wpja.com

www.assf.sk

Email: fotosuchy@gmail.com

Phone: +421 948 015 599

Wedding Photojournalist Association

The Wedding Photojournalist Association (WPJA) is a resource of photojournalists and candid wedding photographers from around the world that photograph weddings in a candid, documentary style of wedding reportage. Your wedding photos will be a unique documentary/documentation/photo journal of your ..

http://wpja.com

 

 

 

Sociálne siete

KURZY FOTO

Banská Bystrica

Martin

Poprad

Žilina

Trnava

Trenčín

Nitra

Prievidza

Liptovský Mikuláš

Lučenec