Recenzia fotoplátno SAAL-DIGITAL

Recenzia fotoplátno 80x120mm - SAAL DIGITAL
https://www.saal-digital.cz/

Ako profesionálny fotograf mám veľmi vysoké nároky na tlač fotografií, či už formou fotoknihy alebo tlače veľkoformátových zväčšenín fotografií na plátno. Pred časom som si objednal tlač fotografie na plátno vo formáte 120 x 80 cm spolu so závesným systémom.

Fotografiu som pripravil v požadovanom rozlíšení a objednávka prebehla v programe Saal Designer. Samotný program je veľmi prehľadný a jednoduchý. Pri zadávaní objednávky Vás program upozorní na to, že časť fotografie z dôvodu zahnutia plátna nebude viditeľná. Fotoplátno prišlo dôkladne zabalené. Predná časť, ktorá je najviac náchylná na poškodenie, bola zabezpečená papierovou platňou z tvrdého, približne 2 centimetre hrubého kartónu, ktorý prekrýval celé plátno cca 10 centimetrov po obvode. Tým boli chránené aj rohy plátna.
Kvalita tlače, podanie farieb, ostrosti, kontrastu a celkové spracovanie vrátane rámu a závesného systému je na profesionálnej úrovni. Všetky moje očakávania a nároky boli splnené, preto má tento produkt jednoznačne moje odporúčanie.  

Každý účastník kurzu môže získať špeciálny kupón v hodnote 1200 Kč (cca 47 eur) na tlač vlastnej fotoknihy od SAAL DIGITAL CZ. Do pozmámky ku registrácii je potrebné napísať, že ste boli účastníkom kurzu pod vedením Mareka Suchého (www.kurzy-foto.sk), je potrebné zároveň priložiť aj odkaz na Vaše fotografie (tvorbu) na FACEBOOKU, INSTAGRAME alebo WEBOVEJ STRÁNKE!  
Link na registráciu https://www.saal-digital.cz/lp/10790_mareksuchy/ na základe jeho vyplnenia a splnenia podmienok poskytovateľa sa vystavuje špeciálny kupón.

Text: Marek Suchý
Foto: Marek Suchý


Bc. Marek Suchý

Profesionálny fotograf a lektor 
Banská Bystrica 
Slovensko

www.fotosuchy.sk

www.fotenienasbavi.sk

Email: fotosuchy@gmail.com

Phone: +421 948 015 599

Kurzy fotografovania

 

Individuálny kurz
začiatočník
pokročilý

Online kurzy
Kurz - Naučte sa lepšie ovládať svoj fotoaparát
Kurz - Adobe Lightroom
Kurz - Fotografovanie produktov
Kurz - Svadobný fotograf
Kurz - Realitný maklér
Kurz - Fotografovanie detí
Kurz - Portrét
 

 

Sociálne siete

KURZY FOTO

Banská Bystrica
Martin
Poprad
Žilina
Trnava
Trenčín
Nitra
Prievidza
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Bratislava
Nové Zámky
Prešov
Košice
Kežmarok
Spišská Nová Ves
Ružomberok
Martin